• Czas podsumowań

06.07.2022

22 czerwca 2022 r. Zarząd SU miał zaszczyt podsumować V edycję konkursu Klasa na medal. Konkurs trwał od 1 października 2021 do 17 czerwca 2022. Organizowany był w dwóch kategoriach: 4-6 i 7-8.

Całoroczna rywalizacja miała na celu integrację społeczności szkolnej; dostrzeganie i wzmacnianie mocnych stron uczniów; wdrażanie do zdrowej i twórczej rywalizacji zgodnej z zasadami fair-play; pobudzenie do odpowiedzialności za siebie i innych; rozwijanie poczucia wyobraźni, estetyki; oraz tworzenie tradycji szkolnej.

Uczniowie w ramach konkursu wykonywali przeróżne zadania np. zbierali baterie, dekorowali choinkę, przygotowywali gazetki tematyczne. Kontrolowano ubiór
            w kolorowe dni. Punkty zdobywano za udział w konkursach, średnią ocen z przedmiotów, zachowania, frekwencję.

Pani Dyrektor  wręczyła dyplomy i upominki, ufundowane przez Radę Rodziców:

·         W kategorii 4-6

I miejsce i tytuł KLASY NA MEDAL otrzymała klasa 4b

II miejsce klasa 4a

III miejsce klasa 6a

·         W kategorii 7-8

I miejsce i tytuł KLASY NA MEDAL otrzymała 8a

II miejsce 7b

III miejsce 7a

Na apelu podsumowano też Konkurs Wiedzy o Krajach Wielkiej Brytanii, zorganizowany przez Panią Beatę Bulandę i Panią mgr Dorotę Chrobak. Oto wyniki:

·         w kategorii 4-6

I miejsce Szczepan Kulig, kl.4b